ویلرنو؛ جدید و تازه نفس!

پس از مدت ها بهینه سازی و کار کردن بر روی قابلیت های مختلف و نیازهای گوناگون در برنامه، بالاخره نسخه جدید اپلیکیشن ویلرنو آماده شد و برای دریافت به صورت رایگان در سایت بارگذاری شد. امکانات مختلف این برنامه، از فیلم آموز گرفته تا تمرین لغت و گرامر و شنیداری، در کنار قابلیت استفاده از برنامه های آموزشی اساتید مطرح زبان انگلیسی، بر جذابیت ویلرنو افزوده است.


در اپلیکیشن ویلرنو شما می توانید به صورت کاملا رایگان یا با هزینه هایی بسیار اندک، دایره لغات خود را تقویت کنید، اصول گرامر را به صورت جذاب و ساده بیاموزید یا این که با اتصال به دنیایی از ویدئوهای کوتاه، مهارت شنیداری خود را تقویت کنید.


در این بخش، مروری داریم بر قابلیت های اصلی اپلیکیشن ویلرنو...

 
 

یک برنامه کاربردی و جذاب

برای یادگیری زبان انگلیسی

به دنیای فیلم ها و سریال های جذاب خوش آمدی! تعداد زیادی از سکانس‌های جذاب از سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی مطرح دنیا را با هدف استفاده از آن‌ها در فرایند یادگیری زبان انگلیسی برش زده ایم و آن‌ها را به صورت درس به درس در اپلیکیشن قرار داده‌ایم.

 

فیلم آموز جذاب

با استفاده از سکانس‌های جذاب سینمایی

لغت، گرامر و تمرین شنیداری را با برنامه ساده و آسان جلو ببرید و بی این که درگیر سختی‌ها و پیچیدگی‌های یادگیری شوید، به صورت تدریجی و به مرور زمان، مهارت‌های زبانی خود را تقویت کنید.