سخنی با شما مدرس عزیز

سلام

ما در ویلرنو، حدود 3 سال است که به انجام ماموریت خود، یعنی آموزش آسان زبان انگلیسی بر مبنای فیلم و سرگرمی مشغول هستیم و از همکاری مدرسین زبان انگلیسی بهره‌مند شده‌ایم و دوستان بسیاری خوبی پیدا کرده‌ایم. در سرویس جدید ویلرنو، با همکاری مدرسین زبان انگلیسی، نکات آموزشی زبان (لغت، گرامر، مکالمه، درک مطلب و…) را از دل فیلم‌ها استخراج کرده و آن‌ها را به علاقه‌مندان و زبان‌آموزان ارائه می‌دهیم.

اعتقاد ما در ویلرنو این است که یادگیری زبان انگلیسی باید یک پروسۀ آسان وطبیعی باشد. به همین دلیل، همیشه پذیرای دوستانی هستیم که با ما هم نظر هستند و برآنند تا زبان انگلیسی را به عنوان یکی از مهارت‌های حیاتی قرن جدید، به هموطنان خود بیاموزند.

logo-Single5.png

ویلــرنو!

چـون یادگـــیـری زبـــان باید آسان و لذت‌بخش باشد

همکاری مدرسین زبان انگلیسی با ویلرنو

در این جا 7 دقیقه اول از فیلم محبوب فارست گامپ را قرار داده‌ایم، نکات آموزشی آن را استخراج کرده و به صورت نمونه در دسترس شما قرار داده‌ایم.

 

شما بایستی فایل نمونه را دریافت کرده و در قسمت دوم از فیلم، مطابق نمونه، نکات آموزشی را پر کرده و برای ما ارسال کنید.

ویدئوی زیر را که 7 دقیقه دوم از فیلم سینمایی (Forrest Gump) است مشاهده کنید، نکات آموزشی قابل استخراج از آن را (شامل لغت، گرامر، شنیداری و مکالمه) در فرم زیر، مطابق نمونه پر کرده و برای ما ارسال کنید. ما پس از بررسی کیفیت آموزش‌ها و دیگر نکات ضروری، حداکثر طی 48 ساعت، نتیجه را به شما اطلاع می‌دهیم.

  • انواع فایل های مجاز : doc, docx.
    فایل آموزش بایستی مطابق نمونه پر شده باشد.
  • انواع فایل های مجاز : mp4.
    چنانچه آموزش‌ها و نکات خود را به صورت ویدئویی ضبط کرده‌اید، در کنار فایل اصلی، می‌توانید آن را با فرمت mp4 در این جا بارگذاری کنید. حداکثر حجم فایل: 50 مگابایت