سوالات متداول

در این بخش می‌توانید به برخی از سوالاتی که دیگر کاربران اپلیکیشن ویلرنو به طور پرتکرار پرسیده‌اند دسترسی داشته باشید.

برای کسانی که می‌خواهند زبان انگلیسی را به آسانی و با کمک سرگرمی و بازی یاد بگیرند، اپلیکیشن ویلرنو یک گزینۀ خوب و مناسب است.

برای همۀ افرادی که زبان انگلیسی‌شان ضعیف است و دوست دارند که بدون دردسر زبان بیاموزند. دانش‌آموزان، محصلان، دانشجویان، خانم‌های خانه‌دار، افراد شاغل که وقت مطالعه و تمرین ندارند، همگی می‌توانند از ویلرنو استفاده کنند.

بله ویلرنو برای اندروید و آیفون قابل دسترس است و می‌توانید آن را از صفحۀ مبروط به اپلیکیشن در این آدرس دانلود کنید.

ویلرنو آموزش لغت، گرامر و تمرین شنیداری دارد. ضمن این که دوره های آموزشی ویدئویی اساتید زبان در ویلرنو موجود است که می توانید در آن ها ثبت نام کنید و از آن ها استفاده کنید.

دورۀ پایه و رایگان ویلرنو تنها به شما اجازۀ مشاهده و یادگیری 5 لغت در روز را می‌دهد. در صورت نیاز به مشاهده و یادگیری لغت‌های بیشتر، می‌توانید با پرداخت حق اشتراک محدود، به صورت ماهانه، سه ماهه و یک ساله، تمام محتواها را با محدودیت کمتر ملاحظه کنید.

همراهان عزیز، برای تولید محتواهای ارزشمند ویلرنو زحمات زیادی کشیده شده و قیمت دوره ها که از 15000 تومان شروع می‌شود در مقابل ارزش این دوره‌ها، واقعا به صرفه است.

چنانچه سوال خود را از بین سوالات پرتکرار نیافتید، می توانید از طریق فرم تماس زیر، با ویلرنو در ارتباط باشید و یا این که با استفاده از آیکون چت در قسمت پایین سمت راست صفحه، با ما در تماس باشید و به طور زنده گفتگو کنید.