Absolutely Essential Words 504

Absolutely Essential Words 504

همانطور که می دانید آموزش لغات و واژگان در یادگیری تمام زبان های دنیا از اهمیت زیادی برخوردار است. زبان انگلیسی نیز دارای دایره لغات گسترده ای است که تنها با تمرین و تکرار فراوان می توان آنها را یاد گرفت. کتاب راهنمای ۵۰۴ واژه ضروری زبان انگلیسی (۵۰۴ Absolutely Essential Words) یکی از معروفترین منابع موجود برای آموزش و تقویت واژگان زبان انگلیسی است. همچنین این کتاب از منابع اصلی Vocab در کنکورها و دیگر آزمون های زبان است و در بسیاری از مدارس و موسسات آموزشی زبان تدریس می شود. این کتاب پرکاربردترین کلمات در زندگی و مکالمات روزمره را گردآوری کرده است.
این کتاب شامل ۴۲ درس است که در هر درس به آموزش ۱۲ کلمه می پردازد. در هر درس کلمات تعریف می شوند و تعدادی مثال نیز برای هر کدام ارائه می شود. مزیت استفاده از این روش این است که وقتی کلمه ای را در قالب جمله می بینید، طرز به کار بردن درست آن در جمله را به خوبی یاد خواهید گرفت. سپس این کلمات در داستان های کوتاهی بکار برده می شوند تا کلمات بهتر در ذهن شما ثبت شوند. این کتاب همچنین برای تسلط بیشتر زبان آموزان تمریناتی نیز در انتهای هر درس به صورت (fill-in-the-blanks) در نظر گرفته است و پاسخ این تمرینات در انتهای کتاب آورده شده است.

یکی از ویژگی های بازر این کتاب این است که هر یک از کلمات بارها و بارها در سرتاسر کتاب تکرار شده اند تا زبان آموزان فرصت بیشتری برای آشنا شدن با آنها داشته باشند. همچنین این کتاب در قالب فلش کارت نیز ارائه شده است تا به راحتی بتوانید آنها را در هر مکان و زمانی نزد خود داشته باشید و به تقویت دایره لغات خود بپردازید.

درباره ی کتاب ۵۰۴

  • عنوان: ۵۰۴ Absolutely Essential Words
  • نویسندگان: Murry Brombery, Arth Traiger and Jalius Liebb
  • ناشر: Barrons Educational Series
  • سطح:
  • ویرایش: ششم
  • لهجه: آمریکایی

504
۵۰۴, ,
اشتراک:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

دسته‌ها