دربارۀ ما

ما تیم ایده آل طلبی هستیم.

  • دانش عالی با آخرین تکنولوژی ها.
  • افراد متعهد با نگرش.
  • افراد native
  • به روز رسانی مداوم و منظم

about us

صرفه جویی در زمان

قدم گذاشتن به دنیای اعجاب انگیز یادگیری زبان انگلیسی فقط با صرف ۱۰-۱۵ دقیقه زمان در روز

عملکرد فوق العاده

بهترین بازدهی در یادگیری

جدذابیت

یادگیری زبان انگلیسی از طریق تماشای فیلم و سریال های برتر جهان

تیم با استعداد ما

WeLearno

حسین قاسمی

Co-founder & executive director
WeLearno

رضا لواسانی

Designer
WeLearno

فاطمه جوادی

Content writer
WeLearno

سمانه جوادی

Content strategist & co-founder
محمد رستمی

محمد رستمی

Technical director & co-founder
KingslyEn

عرفان نعمتی

co-founder
WeLearno

حمیدرضا مدنی

webmaster and designer & Multimedia Supervisor & co-founder

 درباره ی بلاگ

تیم ویلرنو با به کار گیری افراد مجرب و با پشتکار توانست لینک های آموزشی کتاب های پر کاربرد را برای شما کاربر گرامی در بلاگ خود فراهم آورد .همچنین شما میتوانید اخرین اخبار مهم در مورد فیلم های جدید را در بلاگ ویلرنو دنبال کنید .

تیم ویلرنو در این بلاگ سعی داشته با ارائه ی مطالبی مفید و همچنین لینک مستقیم دانلود کتاب های آموزشی ….۵۰۴, American English filegrammar in use جهت بهبود و بالا بردن سطح آموزشی شما عزیزان جمع آوری و فراهم کرده است.

ویلرنو، فقط یک اپلیکیشن نیست، بلکه پلتفرمی است که بستر آموزش زبان انگلیسی مجازی را از طریق وب سایت و اپلیکیشن خود دز اختیار شما کاربران قرار داده که می توان از آن در مدارس، آموزشگاه ها و فضاهای کاری مختلف برای اجرای انواع سبک های آموزشی زبان از مانند یادگیری تلفیقی، آموزش از راه دور و یادگیری از طریق محتوای چندرسانه ای, با در نظر گرفتن سطح دانش آموز در کلاس های مختلف حضوری، استفاده نمود .

کابردی و اسان بودن

اساس کار ویلرنو در آموزش زبان انگلیسی، استفاده از محتوایی جذاب است که از بین صدها فیلم و سریال روز دنیا انتخاب شده است و توسط تیمی مجرب به محتوایی استاندارد برای یادگیری هدفمند زبان انگلیسی، تبدیل می شود.

در ویلرنو، ما از استاندارد اروپایی مشترک مرجع (CEFR) بهره میگیریم، تا کاربران با تماشای فیلم و سریال های محبوبشان، از یادگیری زبان, که هم گاهی می تواند فرآیند بسیار کسل کننده ای باشد، لذت ببرند.

همجنین با اضافه کردن بخش کامیک به سایت سعی کرده ایم که علاوه بر بالا بردن سطح مطالعه ی کشور, دسترسی به کمیک های پر طرفتار که با فرمتی نامناسب در اختیار شما کاربران بود را با فرمت pdf  در بلاگ کامیک قرار دهیم.

کامیک

ما در بخش کامیک (کتاب های مصور) سعی کرده ی ایم که علاوه بر بالا بردن سطح مطالعه ی شما سرگرمی برای شما عزیزان فراهم کرده باشیم . شما می توانید در بخش کامیک فایل اماده به دانلود کامیک مورد نظر خود را با بالا ترین کیفیت دریافت کنید فایل در یافت شده به صورت pdf می باشد حجم بالای فایل به دلیل کیفیت بالای ان می باشد

بلاگ

در این بخش ابتدا به بررسی فیلم ابر قهرمان, و سپس به شخصیت و بعد به داستان و قدرت های شخصیت مورد نظر در کامیک رسده ایم . همچنین در این پست ها شما می توانید درباره ی  فروش فیلم, سال تولید و دست اندرکاران فیلم اطلاعات زیادی دریافت کنید .در انتها نا گفته نماند که فایل دانلود soda pdfs در انتهای هر کامیک اپلود شده این فایل یک برنامه برای باز کردن فایل های pdf است که امکانات زیادی از قبیل ورق زدن pdf  مانند کتاب و ذخیره کردن صفحه ی انتخابی به صورت screenshots و قابلیت های جذاب دیگر می باشد

امید است که از این مطالب لذت ببرید….

ما همیشه مشتاق شنیدن نظرات ارزشمند شما است. اگر دوست دارید با ما در ارتباط باشیدمیتوانید از راه های ارتباطی برای تماس با ما استفاده کنید.

ما در اولین فرصت نظرات شما را می خوانیم، و به آنها پاسخ می دهیم……

آخرین دیدگاه‌ها

دسته‌ها