سوالات متداول

welearno

برخی از سوالات شما

about welearno :بسیاری از صفحات و نرم افزار هایی که ادعا بر آموزش زبان با استفاده از فیلم و سریال را دارند، آموزش با یک فیلم و بدون سطح بندی و یا بدون موضوع میباشند.

آموزش های ما طبق استاندارد های اروپایی و دسته بندی شده می باشند.
همچنین در آموزش های ما برای یک لغت از چندین قسمت فیلم های متفاوت استفاده شده است.

آموزش های با استفاده از جذاب ترین، محبوب ترین و مناسب ترین فیلم ها تهیه شده اند که همه آنها از کیفیت لازم برخوردار هستند.

خیر، بخش آماده سازی ذهن کاربر در متد آموزشی ما با فیلم میباشد، سایر بخش های متد از جمله آموزش، تمرین و سیستم حفظ لغت شامل محتوای متنی و صوتی نیز میباشند.

ما در وی لرنو، از استاندارد اروپایی مشترک مرجع(CEFR)  بهره میگیریم، تا کاربران با تماشای فیلم و سریال های محبوبشان، از یادگیری زبان انگیسی، که همه میدانیم گاهی می تواند فرآیند کسل کننده ای باشد، لذت ببرند.

اساس کار ما در آموزش، بکارگیری محتوایی جذاب است که از بین صدها فیلم و سریال روز دنیا انتخاب شده و توسط تیمی مجرب به محتوایی استاندارد برای یادگیری هدفمند زبان انگلیسی، تبدیل می شود.

بله. ما بخش های دیگری مانند آموزش گرامر و مکالمه در اپلیکیشن خود داریم که همگی علاوه بر محتوای متنی وصوتی، شامل بخش جذاب آموزش با قسمت های فیلم های مختلف میباشند.

بله، با توجه به پایه و اساس متد آموزشی، ما توانایی آموزش سایر زبان های خارجه، از جمله فرانسه، آلمانی و سایر زبان های پرکاربرد دنیا را داریم.

آخرین دیدگاه‌ها

دسته‌ها