American English File

amrican english file

American English File

مجموعه کتاب American English File یکی از کتاب های جذاب برای آموزش و تمرین زبان انگلیسی بزرگسالان با روشی علمی و کاملاً کاربردی در ۶ سطح (Starter تا advanced) می باشد. تمرکز بر مهارت های اصلی یادگیری زبان از لغات تا گرامر، درک مطلب و مهارت شنیداری، این مجموعه را جز محبوب ترین کتاب های آموزش زبان قرار داده است. همچنین با این مجموعه خیالتان راحت خواهد بود که علاوه بر تسلط بر مکالمه، قواعد و روش صحیح تلفظ واژه ها را به راحتی می توانید یاد بگیرید.

ویرایش کتاب :

ویرایش جدید این مجموعه و به روزرسانی بیش از ۷۵% محتوای آن مطابق با تاپیک های روز مورد استقبال بسیاری از زبان آموزان و معلمان در سراسر دنیا قرار گرفته است. این مجموعه شامل کتاب اصلی با عنوان Student Book، کتاب تمرین زبان آموزان Workbook و کتاب معلم Teacher’s Book می باشد. فایل های دی وی دی، فایل های صوتی و فایل های ارائه محتوای کتاب به صورت چندرسانه ای از دیگر ابزارهای کاربردی تالیف شده برای معلمان است.

هم چنین ویدئو های آموزشی، زبان آموزان را در محیطی واقعی با مکالمات کاربردی و روزمره آشنا می سازد و آنها را برای مکالمه و ارتباط برقرار کردن با یکدیگر ترغیب می سازد.

هر کتاب دارای ۱۰ تا ۱۲ درس می باشد که هر درس در دو بخش مجزا (A وB) ارائه شده است و این تفکیک سازی جذابیت و تنوع مطالب را برای زبان آموز بالا می برد. علاوه بر این، با وجود تمرین های مختلف در زمینه گرامر، واژگان و تلفظ در هر درس، بخش هایی مجزا برای لغات و گرامر در انتهای کتاب نیز درنظر گرفته شده است.

همونطور که گفتیم این کتاب ها در شش سطح از مبتدی (Starter) تا پیشرفته (Advanced) تالیف شده با نام های Starter، Level 1 تا Level 5 در بازار موجود است و ویرایش دوم این مجموعه بر روی سایت ما برای دانلود قرار گرفته است. همچنین اگر علاقه مند به تمرین بیشتر هستید می توانید در سیستم تمرین آنلاین آکسفورد (Oxford Online Practice) تمرین کنید و از یادگیری زبان لذت ببرید.

درباره ی کتاب:

نویسندگان: Christina Latham-Koeing, Clive Oxeden

ناشر: دانشگاه آکسفورد

سطح: مبتدی تا پیشرفته (۱ تا۵)

ویرایش: دوم

لهجه: آمریکایی

دانلود کتاب های american English file

american English starter
american English starter
american English 1
american English 1american English 2
american English 2


american English 3
american English 3american English 4
american English 4


american English 5
american English 5


, , ,
اشتراک:

نظرات

۸ نظرات

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

دسته‌ها