Comics

Comics

comics

کتاب های comics همیشه طرفداران زیادی را در دنیا داشته اند اما همیشه برای دانلود با مشکلاتی از قبیل در دسترس نبودن و یا کیفیت پایین کتاب و…. مواجه بودند.

تیم ما با ارائه لینک های مستقیم کتاب های (مصور) comics دسترسی به آن ها را آسان کرده و با اضافه کردن برنامه ی soda pdfs جهت سهولت در باز کردن فایل ها ,خواندن کتاب را برای شما کاربر گرامی بسیار آسان کرده .

جهت دانلود کتاب ها و همینطور برنامه ی soda pdfs وارد پست ها شوید….

comic post

Comic books

دانلود بهترین comic ها به صورت رایگان و با کیفیت بالا

blog

comic

تقریبا همه ی ما می دانیم که فیلم های ابر قهرمانی براساس کتاب های مصور (comic) ساخته می شوند و این فیلم ها همیشه جزوئ فیلم های مطرح در تاریخ سینما بوده اند. به همین منظور تیم ما تصمیم به ارائه ی کتاب های comic با لینک مستقیم گرفت.

blog

در بخش بلاگ ویلرنو با جمع آوری و ارائه ی بهترین مطالب درباره ی کتاب های آموزشی زبان , لینک دانلود کتاب های مطرح انگلیسی مانند: ……american english file, 504, american in use در راستای پیشرفت در زبان انگلیسی تلاش کرده ایم.

درباره ی اپلیکیشن

ویلرنو, platform است که آموزش زبان انگلیسی را در فضای مجازی (LMS) فراهم می کند, همین امر موجب شده که بتوانیم از این برنامه ی آموزشی در مدارس و آموزشگاه ها و فضاهای مختلف استفاده شود. ما توانسته ایم سبک های آموزش زبان از قبیل یادگیری تلفیقی, آموزش غیر حضوری از طریق محتوای چند رسانه ای با در نظر گرفتن سطح زبانی دانش آموز را بر روی این اپلیکیشن پیاده سازی کنیم.

اساس کار ویلرنو استفاده از محتوای جزاب برای جلب رضایت شما می باشد. ما سعی داشته ایم که محتوای خود را از بین صدها فیلم و سریال محبوب با (imdb) بالا انتخاب کرده و توسط تیمی مجرب به محتوای استاندارد جهت یادگیری زبان تبدیل کنیم.

یکی دیگر از مزیت های اپ ما استفاد از استاندارد اروپایی مشترک مرجع (CEFR) می باشد. تا کاربران علاوه بر, تماشای فیلم و سریال محبوبشان از آموزش زبان که خود فرایندی کسل کننده است, لذت ببرند.

لینک اپیلیکیشن ویلرنو درحال حاضر در وب, کافه بازار, google play, موجود و آماده ی دانلود می باشد.

آخرین دیدگاه‌ها

دسته‌ها