hulk

هالک فیلمی ابر قهرمانی محصول ۲۰۰۳ ساخت شرکت مارول است.


hulk

داستان فیلم

دیوید بنر یک دانشمند ارتش است. او در تحقیقات خود به ماده ای دست می یابد که بعدها اسمش را ماده ی گاما می گذارد. وی در آزمایش های اولیه بر روی حیوانات متوجه شد که پس از تزریق ماده جانور قدرت زیادی به دست می آورد.پس از گذارش آزمایش به ارتش ,دولت اجازه ی تست گاما بر روی انسان را نمی دهد اما او ماده را به خود تزریق می کند.

پس از مدتی همسر او پسری را به دنیا می آورد که آزمایشات نشان می داد که ماده ی گاما در خون کودک وجود دارد, بعد از افشای آزمایش دیوید بر روی انسان او از ارتش اخراج شد. این اتفاق باعث اختلافات زیادی در بین او و همسرش شد دیوید قصد کرد که کودک خود را به قتل برساند که با ممانعت هسرش روبه رومی شود و همسر به قتل می رسد, دولت نیز حضانت فرزند (بروس بنر) را به عمه ی او واگذار کرد.


هالک

bruce banner

برس نیز دانشمند بزرگی همانند پدرش می شود و بر روی ماده ی گاما تحقیق می کند او در یک آزمایش مورد تشعش ماده ی گاما قرارمی گیرد اما چون این ماده در بدنش موجود بود وی جان سالم به در می برد فقط در هنگام عصبانیت می توانست به قدرت ان ماده دست پیدا کرد.

در این هنگام پدر او که بروس تا ان زمان فکر می کرد مرده از تبعید بر می گردد و تصمیم دارد از بروس (فرزند خود) برای قدرتمند تر شدنش استفاده کند…

.

.


کودکی بروس بنر

پدر و مادر او پس از متولد شدنش متوجه مادۀ گاما در خون او می شوند به همین دلیل، پدرش (دیوید) تصمیم به کشتن او می گیرد که با ممانعت همسرش رو به رو می شود و در نهایت همسرش به قتل می رسد. بروس در کودکی شاهد این اتفاقات اسفبار بوده و همین امر، او را یک انسان بسیار عصبانی و غیر قابل کنترل در بزرگسالی تبدیل می کند و تنها کسی که روی او تاثیر ارام کننده می گذارد همسر هالک یعنی بتی بود.


هالک
هالک

hulk

hulk در برابر اثر صدمات مقاوم بود برای مثال، در برابر دمای خورشید، انفجار اتمی ، انفجار سیاره ای دوام می اورد اما شلیک گلوله با کالیبر بالا باعث کند شدن حرکتش می شد همچنین او توانایی تنفس زیر اب ، زندگی و حرکت در فضا و ترمیم خود کمتر از یک ثانیه را داشت و همین امر، موجب عمرطولانی اش است .

نکته جالب در مورد هالک این بود که او فقط در عصبانیت به قدرت نمی رسید بلکه با احساسی شدن و یا غم و ترس نیز تحت تاثیر قرار می گرفت و به رنگ سبز در می امد همچنین او دارای نیرویی بود که می توانست در برابر کنترل نیروی ذهن مقاومت کند و قرار گرفتن در مقابل تشعشعات، جادوی سیاه ،دیدن اجرام اسمانی نیروی دو چندان می گرفت .


سال تولید: ۲۰۰۳

کارگردان: انگ لی

انتشارات: مارول

هزینه ساخت: ۱۳۷,۰۰۰,۰۰۰$


پیش نمایش کتاب

hulk
hulk

توضیحات : فایل دانلود شده دارای کیفیت بسیار بالا است و همچنین این فایل به صورت یک پرونده با فرمت pdf. است که برای باز کردن آن نیاز به برنامه ی soda pdfs دارید .این برنامه در لینک بالا آماده ی دانلود می باشد.

برای بازکردن فایل ها به صورت pdf لطفا sodapdf را نصب کنید


, , , , ,
اشتراک:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

دسته‌ها