Star wars

darth vader

star wars خلاصه ی داستان :

darth vader عضو یک اتحادیه ی مخوف شده که, خلاف قوانین امپراطور عمل می کند. اما خود او نیز توسط کشنده ترین موجودات کهکشان مورد هدف قرارگرفته (Target Vader) که به آنها bounty hunters می گویند.

star wars-target vader
star wars

Star Wars – Target Vader

این گروه توسط شخصی به نام officer beilert valance استخدام شده اند تا darth vader را برای همیشه از بین ببرند.

اما کشنده ها (bounty hunters) دست از کشتن darth vader بر می دارند و برای هدفی بزرگتر با او هم پیمان می شوند, هدفی که بزرگترین خواسته ی آنها (hunters) در تمام زندگیشان بود. از سوی دیگر, والانس (valance) و دنگر (danger) درپی یافتن یک صلاح بزرگ و مخوف برای از بین بردن darth vader بودند زیرا که, vader درحال قدرت گرفتن بود و کشندها نیز با او همکاری می کردند. به همین دلیل والانس به یک صلاح کشنده احتیاج داشت تا زمانی که vader قدرت گرفت از آن استفاده کند.

comic book
valance

شخصیت darth vader

darth vader
darth vader

اناکین اسکای واکر (anakin skywalker) که یکی از قهرمان های شوالیه جدای بود, شخصیت darth vader را در اول فیلم نشان می دهد, کودکی مغرور و باهوش که پدر خود را از دست داده و برای ادامه ی زندگی دست به هر کاری می زند.

obi wan kenobi با دیدن استعداد در (anakin) از مادر او درخواست کرد که اجازه دهد اناکین با او به سفری برد تا obi wan او را تبدیل به یک شوالیه جدای کند اتفاقی که آرزوی اناکین بود . اناکین پس از مدتی توسط بعد تاریک (dark side) فریب می خورد و در جنگ با نیروی سیاهی متوجه ی واقعیتی می شود, پس از آن برای نجات فرزندانش دست از جنگ با نیروی تاریکی بر می دارد. پس ازمدتی جنگی میان اناکین وobi wan به دلیل پیوستن انیکن به نیروی سیاه شکل می گیرد که اناکین در آن به شدت زخمی می شود اما نیروی سیاه به وسیله ی تکنولوژی که در دست داشت او را نجات می دهد و لغب ارباب تاریکی به دارث ویدر می دهد.

در ادامه ی داستان فیلم دارث ویدر به امپراطور کهکشان خدمت می کند تا اینکه برای نجات جان فرزندان خود یعنی (لوک اسکای واکر) و(پرنسس لیا) به امپراطور خیانت می کند تا کارهای ناپسند گذشته ی خود را جبران کند و البته در این راه جان خود را نیز از دست می دهد. دارث ویدر در این سال ها توانست علی رغم وجه ی سیاه خود طرفداران زیادی را در سراسر دنیا به خود جذب کند.


obi wan kenobi

obi wan یک شوالیه ی جدای بود و طبق رسوم خود باید یک شخص را به شاگردی می پذیرفت تا بعد از خود, او را جدای معرفی کند. او در سفر با کودکی ۱۱ ساله (anakin) که استعداد فوق العاده ای داشت اشنا می شود وهمراه خود به ماجراجوی می برد تا اینکه او را تبدیل به جدای کند ,اما در پایان به دلیل ملحق شدن اناکین به نیروی تاریک بر علیه او به جنگ می پردازد تا او را از بین می برد.


درباره ی فیلم

در سال ۱۹۷۷ اولین قسمت از سری star wars ساخته شد که کیفیت فیلم به نسبت دردست داشتن تکولوژی در آن زمان بسیار بالا بود.

نکته ی جالب درساخت این فیلم این بود که بدلیل دردست نبودن تکنولوژی کارگردان مجبور به ساخته فیلم از آخر به اول شد ,زیرا برای ساخت انفجار ماه, نیاز به افکت های خواستی بود که در آن زمان در دسترس نبود البته همین مطلب باعث جذاب تر شدن فیلم شد.

درباره ی کتاب star wars

نویسنده: robbie thompson

تصویرسازی: crist botson & marc laming

انتشارات: marvel

تاریخ انتشار: july,2019

فروش فیلم: ۷۷۵/۳۹۸/۰۰۷$


پیشنمایش کتاب و دانلود

برای خواندن ادامه ی star wars target vader فایل زیر را دانلود کنید……


توضیحات : فایل دانلود شده دارای کیفیت بسیار بالا است و همچنین این فایل به صورت یک پرونده با فرمت pdf. است که برای باز کردن آن نیاز به برنامه ی soda pdfs دارید .این برنامه در لینک بالا آماده ی دانلود می باشد.


soda pdfs

برای بازکردن فایل ها به صورت pdf لطفا sodapdf را نصب کنید


, , , ,
اشتراک:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

دسته‌ها